Erkekler kadınların hangi ozelliklerinden etkilenir, hangi yonlerine ya da tavırlarına karşı koyamaz? Onları en cok ne etkiler? Parfum, makyaj, yuruyuş.. İşte erkeklerin karşı koyamadığı 3 şey..

Sıcak bir gulumseme
Gulumseyen, kendine guvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini cekmesi kolaydır. Coğu kadın gulumsemesinin erkeğin hakkında yanlış duşunmesine neden olacağından korkar. Kadınlar, guvenli yakınlaşma anında, istemeyerek yanlış mesaj gondermekten ve karşısındakinin onu kırmasından korkar. Ek olarak, gulumseme karşılık verme olarak da kabul edilebilir.

Dinleyen kadınlar
Erkekler nadiren de olsa dinlenilmek ister. Onların ihtiyacı olan sadece birkac dakika dinlenilmektir. Coğu erkek konuşmayı yuzeysel tutmak icin kısa konuşur, oysa kadınlar Onlar karşısındaki kadını dinleyerek tanıyacağını duşunur. Eğer kendilerini gozlerinin icine bakarak tum dikkatiyle onu dinleyen bir kadınla karşılaşırlarsa bunu kendisini etkilemek icin yaptığını duşunur. Kadın onu dinlemeye devam ediyorsa cok fazla konuşmaz. Bu tur kadınlar erkeklerin ilgisini cekmez ve evlenilmeyecek kadınlar arasında yer alırlar.

Seksi bir elbise..
Herkes erkeklerin ilk gorsel olarak etkilendiğini bilir ancak bazen kadınlar erkeklerin gormek istediklerini nasıl gostereceklerini unutur. Doğru giyinilerek bir erkek hipnotize edilebilir. Kadınlar sadece bununla mukemmel kadınlar farkedilir korkularının ustesinden gelebilirler. Mukemmeliği unutun. Eğer gercekten hoşlandığınız erkek tarafından farkedilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları duşunun. Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen kadınlardan hoşlanır. Erkekler icin pantolon giyen ya da rahat elbiseler icindeki kadınlar seksi değildir. Boyle giyinen kadınların etkileyici kupeleri ya da uzun sacları yoksa gormezler bile. Guzel hatta kırmızı ağırlıklı giyinmiş bir kadınla konuşmak erkeklerin seksi duşunmesine neden olur. Kadınsı hafif kumaştan hazırlanan bir elbise, kadınların hayal edemediğinden cok daha cekicidir.