meleklerin başındaki halkanın adı meleklerin başındaki halkanın adı nedir
Sac uzatma sistemlerinin en revacta ve gozdesi haline gelen halkalı kaynak (boncuk) yaklaşık 1 saat icerisinde uygulanan ve sacınıza hicbir zarar vermeden yapılan bir "sac uzatma "sistemidir.

Kucuk halkalar sacınıza gecirildikten sonra, kaynak sac halka arasından gecirilir ve DİKKATLİCE sıkıştırılır, dolgun saclara sahip olabileceğiniz halkalı kaynağın yapımı keratin kaynaktan daha sağlıklı ayrıca kullanımı acısından ceşitli avantajlar icermektedir. Bunların en başında hijyenik olması , ısı ve yapıştırıcı kullanılmamasıdır. Dunyanın en ileri gelen sac kilitleme sistemi olan boncuk kaynak salonumuzun guvencesi altında yapılıyor.

Uygulama yapılacak sac renginde boncuk kullanılırsa kesinlikle fark edilmez..

Kaliteli ve yastık sistemli halkalar kullanılırsa kesinlikle zarar vermez.. Cıkartılması cok kolay olduğundan kullanımı daha cok tercih ediliyor.
Daha gur ve daha dolgun saclar isteyen herkes, bu sistemi guvenle ve saclarının sağlığını koruyarak kullanabilir.
40 cm’den 120 cm’e kadar her boy ve her renkte sac elimizde mevcut .
Muşterimizle goruşerek sac dalga miktarı ve rengini tespit ediyoruz ve ona en yakın sacı takabiliyoruz.. Ayrıca takılan saclar kesinlikle doğal olduğundan her turlu kimyasal işlem uygulayabiliyoruz.
Onceki boncuk sistemler saca zarar veriyordu oysa şimdiki sistem daha sağlıklı ve ozellikle cıkarılan sac tekrar kullanılabiliyor bu sebeble halka kullanıyoruz.. Ayrıca yurt dışında yaşayan ve 4-5 ay salonumuza uğrayamayan muşterilerimize keratin kaynak uygulayabilmekteyiz.. Muşterimizin tercihine ve koşullarına en uygun sistemi tercih ediyoruz salonumuzda "sac uzatma departmanı oluşturduk bu sayede uzmanlaşabildik.."
tum sac uzatmak isteyenleri ucretsiz olarak İLKER YAVRUTURK KUAFOR salonumuza konsultasyona davet ediyoruz..
Bu konuda fiyat verirken takılacak sac tutamlarının sayısı surekli değişmektedir.. Orneğin en az 250 TL’ye ince yapılı bir sac icin verilebilirken en fazla 800 TL’ye kadar gur saclı bir bayana fiyat verilebilir ama cıkarılan sacın 2-3 ay sonra takılması ve kullanımı acısından daha ekonomik olması durumunu da goz ardı etmemek gerekir.
Sac uzatırken cepteki paradan olmamak icin cok karmaşık olan piyasa da kaliteli sacı ve kaliteli malzemeleri secmekten her zaman mutluyuz…
Katkılarından dolayı uzman kuaforumuz Ayhan Altınkaynak a teşekkur ederiz..
İlker Yavruturk
Bağdat cd no 244
0216 302 04 37
ilker.yavruturk@mynet.com

kaynak:ivilage.mynet.com