Oyunumuz aslında bir kutunun büyük macerasını ele almaktadır. Bu macera oyunu çok basit bir oynanışa sahip gibi görünse de oyunu oynadığınızda sinirlerinize hakim olmanız gerektiğini anlayacaksınız. Çünkü bu oyunumuz, gerçek anlamda hem zor hem de hata affetmemektedir.

Oyunumuzun düşmanları da aynı kendisi gibi kutulardan oluşmaktadır. Hatta oyun tam anlamıyla karelerin dünyasından geçmekte dersek yanılmayız. Oyunun mekaniği sadece zıplamaktan ibaret gibi görünse de aslında zamana bağlıdır ve hatalı zıplamanın cezasını canınızla ödersiniz.

Oyunun alt başlığında No Mercy isminin hakkını vermesi için oyundaki düşmanlara en fazla 2 kez değince sıfırdan başlatan Akuma Modu mevcuttur. Bu modda oyun hem aşırı zor hem de aşırı sinir bozmaktadır. Ayrıca psikopatlar için idealdir desek doğru olur. Casual Modu oyunun en kolay modudur. Bu modda en fazla 5 kez yanarsanız, yandığınız bölümün en başından başlarsınız.

Oyunda ki puanları veya jetonları biriktirip, harcayabileceğiniz bir Market özelliği bulunmaktadır. Marketten yeni karakterler satın alabilirsiniz. Eğer karakterinizi sevmediyseniz, başka karakterleri de denemek için sürekli birikim yapmanız gerekmektedir.
Kutumuz bir gün kendi isteğinin dışında yanlışlıkla kendi gittiği yoldan ayrılmıştır ve kendi yoluna geri dönmesi için bu zorlu ve acımasızların olduğu cehennemden kurtulması gerekmektedir bunu yapmak için maalesef zorlu bölümleri yanmadan bitirmeniz gerekmektedir.


WINDOWS: https://yadi.sk/d/q2ihYeDyV7KZBQ
LINUX: https://yadi.sk/d/ZXwG2f22hKwYHg

ITCH.IO: https://hemoloyagames.itch.io/boxs-great-adventure-no-mercy